NEJBLIŽŠÍ AKCE

 

 EVOLUTION

Kdy

23.a 24.9.2017

Kde

Výstaviště Holešovice, Praha 7

Poprvé Diář pro radost spatří světlo světa na oblíbeném festivalu, kde najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem a osobním rozvojem; od nákupů přes přednášky až po festivalové programy pro celou rodinu. 

Festival bývá každoročně na jaře, letos poprvé také v září.

  • Prodejní stánky s pestrou nabídkou přírodních a inspirativních produktů
  • 5 programových podií s přednáškami, workshopy a ukázkami různých aktivit
  • RawFest mini ve spolupráci s Lifefoodem - občerstvení, přednášky a ukázky vaření.
  • Fair trade expozice - prezentační a prodejní expozice fair trade producentů a distributorů.
  • Street food - zóna s občerstvením a velkým výběrem bio, raw, veggie a fair trade potravin.
  • Farmářský a bio trh na venkovní ploše s nabídkou čerstvých potravin.
  • Dětské programy, tvořivé dílničky, pohybové aktivity, hlídací koutek aj.

 

 

 

 Miluj svůj život

Kdy

27. - 29.10.2017

Kde

Gymnázium Omská 1300, Praha 10

Tradiční podzimní festival zabírá široké spektrum témat z oblasti zdravého životního stylu, ezoteriky, alternativní i klasické medicíny a léčitelství. Najdete zde workshopy, přednášky i festivalové programy pro celou rodinu. 

V rámci festivalu probíhají také další speciální programy, jako například DNY s MAKROBIOTIKOU,  INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY nebo PROGRAMY PRO RODIČE s dětmi, kde se  probírají  témata jako  očkování, zdravá strava, porody, vyzkoušené rady co dělat, aby děti nestonaly... Můžete si nechat vyložit budoucnost nebo najít řešení své situace pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie či numerologie. Občerstvit se můžete v čajovně nebo u stánku s převážně vegetariánskými a makrobiotickými jídly. Součástí festivalu je tradičně i velká prodejní výstava zboží a služeb, kde najdete spoustu krásných a užitečných věcí - svíčky, šperky, kameny, mandaly i zdravé potraviny.

Na našem stánku si můžete koupit kromě Diářů pro radost v limitovaných sériích, které jinde nekoupíte, také inspirativní knížky, výkladové karty, samolepky a další maličkosti pro radost.

 

a